Bakım Sistemi ve Ekipmanları

Ramsa; üst düzey teknolojileri, sektörel uzmanlık ve yüksek kalite standartlarıyla bütünleştirerek, savunma sanayi sektöründe çapında hizmet vermeyi hedeflemektedir. Analizden projelendirmeye, Ar-Ge den üretime her aşamada sürekli gelişimi hedefleyen Turalı, savunma sanayinin ihtiyaçlarına yönelik hızlı, ekonomik, güvenilir, yüksek kaliteli çözümler üretir.

Bakım Sistemi ve Ekipmanları

Maintenance System & Equipment

Tele platformlar, vinç raylarının altında bulunan askının herhangi bir alanındakullanılabilir. Bu bağlamda, sağlanan iç mekan vincinin köprülerinde hareket ederler. Çalışma platformunu döndürmek de mümkündür. Hem ticari hem de askeri sektörlerde bulunan uçak bakım platformu, mobil uçak erişim sistemlerimiz, bakım personeline güvenli bir şekilde çalışmak için ideal bir platform sunmaktadır. Hafif, güçlü ve manevra kabiliyetli sistemler sunmak için alüminyumdan üretilen tasarımlarımız, uçağın tüm alanlarına erişimi kapsar.
Teleplatforms can be used in any area of the hanger located underneath the crane tracks. In this respect they move in the bridges of the indoor crane provided. It is also possible to rotate the working platform. Found in both the commercial and military sectors our mobile aircraft access systems provide maintenance personnel the ideal platform to work at height safely. Manufactured from aluminium to offer a lightweight, strong and manoeuvrable systems our designs cover access to all areas of the aircraft.

Uçak Boyama Liftleri

Aircraft Painting Teleplarforms

Uçak Bakım Platformları

Aircraft Maintenance Platforms

Ramsa, yıkama sistemleri için yıkama ve su geri dönüşüm süreçlerini otomatikleştiren sistemler tasarlamak için en son teknolojiyi kullanır. Özel uçak yıkamalarımız, yıkamadan sonra kapsamlı bir temizlik ve güvenli, verimli bir çalışma yıkaması sağlamak için yüksek basınçlı nozullar kullanır. Fotoselli ve otomatik uçak yıkama sistemlerimiz Türkiye'de üretilmektedir.
Ramsa uses the latest technology to design systems that automate the wash and water recycling processes for wash systems. Our custom airplane washes use high-pressure nozzles to ensure a thorough clean, and a safe, efficient, operation wash after wash. Our touchless manual and automatic airplane wash systems are made in the Turkey.

Uçak ve Helikopter Yıkama Sistemleri

Aircraft & Helicopter Washing Systems

Tank ve Askeri Araç Yıkama Sistemleri

Tank & Military Vehicle Washing Systems

Silahınızı temizlemenin en hızlı ve etkili yolu, özel bir ultrasonik tabanca temizleyicisidir. Ultrasonik tabanca temizleyici makinelerimiz rakiplerinden daha fazla ultrasonik güç oluşturur ve ateşli silah parçaları için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, Özel mühimmatlarınızın taşanmasını kolay hale getiren arabalar üretiyoruz.
The fastest and most effective way to clean your gun is with a dedicated ultrasonic gun cleaner. Our ultrasonic gun cleaner machines create more ultrasonic power than the competition and are specifically designed for firearm parts. We produce cars that make it easy to overflow your special ammunition.

Silah Ultrasonik Temizleme Makinası

Wepaon Ultrasonic Cleaning Machine

Mühimmat Taşıma Arabaları

Ammo Loading Cradle